fbpx

Po co mi własna aplikacja?

Po co mi aplikacja mobilna ?

Projektujemy aplikacje, które z powodzeniem wykorzystasz do celów biznesowych.O wiele szybciej wypromujesz swoją firmę, a Twoi użytkownicy uzyskają błyskawiczny dostęp do strony już z poziomu pulpitu. Aplikacja zwiększyzaangażowanie Twoich obecnych i potencjalnych klientów orazbędzie wsparciem dla wielu kampanii.  Niezależnie od tego, czy posiadasz stronę wizytówkową, sklep internetowy czy rozbudowany portal – strona w formie aplikacji przyniesie Ci szereg korzyści wizerunkowych i finansowych. Brzmi dobrze? Sprawdź jak z nami współpracować.

Budowa aplikacji mobilnej dla strony lub sklepu – czy warto podjąć tę decyzję?

Zastanawiasz się, czy budowa aplikacji mobilnej pomoże Twojej stronie WWW lub sklepowi online generować większy ruch, a w efekcie także sprzedaż? Oczywiście, że tak! Obecnie większość użytkowników wyszukuje informacje oraz dokonuje zakupów za pomocą urządzeń mobilnych. O ile responsywne strony w przeglądarkach znacznie pomagają dotrzeć do nowoczesnego klienta, na smartfonie bądź tablecie wciąż najwygodniej korzysta się z dedykowanych aplikacji. Zleć tworzenie aplikacji mobilnej na iOS lub Android specjalistom. Zapraszamy!

Dlaczego budowa aplikacji mobilnej dla sklepu to dobre rozwiązanie?

Z zakupami w przeglądarce zwykle jest tak, że użytkownik składa zamówienie wtedy, gdy czegoś potrzebuje i poszukuje określonych produktów. Posiadając aplikację zainstalowaną na telefonie z iOS-em lub Androidem użytkownik mimowolnie widzi ikonkę Twojego sklepu na pulpicie bądź w menu. Dzięki temu z ciekawości częściej zagląda, by poznać nowości w ofercie, a ostatecznie dokonuje zakupu. Warto wybierać rozwiązania, które ułatwiają klientowi podjęcie decyzji. Jako specjaliści zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych na zamówienie – zarówno dla sklepów online, jak i zwykłych stron WWW. Przekonaj się, jak skuteczne jest to rozwiązanie!